Офіційні ліги АМІК 2011 року - 20 Січня 2011 - "Волинська асоціація КВН". Офіційний сайт
Понеділок, 20.11.2017, 06:50
Головна

Реєстрація

Вхід
Вітаю Вас Гость
Ліга КВН "Волинь"
Студентська ліга
Корисне
Організатор Ліги
Радіо партнер
Вхід за куліси
Пошук
Головна » 2011 » Січень » 20 » Офіційні ліги АМІК 2011 року
Офіційні ліги АМІК 2011 року
20:22
Підходить до завершення фестиваль КВН в Сочі, і сьогодні стали відомі всі офіційні ліги МС КВН в ювілейному сезоні клубу.
Серед оголошених ліг найбільш сенсаційною стала саме ліга наших сусідів - "Європа", яка в цьому році переїде до інших сусідів! 


Далі текст з АМИК.РУ

ТЕЛЕВИЗИОННЫЕ:
1. Высшая (Москва): Чивурин Андрей, Купридо Леонид
2. Премьер (Москва): Гуликов Михаил, Иванов Валентин, Ляпичев Алексей
3. Первая (Минск): Купридо Леонид, Якушев Александр
4. Высшая Украинская (Киев): Чивурин Андрей, Иванов Валентин


ЦЕНТРАЛЬНЫЕ
1. Краснодарская (Краснодар): Гуликов Михаил, Рысаев Ильгам
2. Поволжье (разные города): Аркадий Дяченко, Колчин Дмитрий
3. Тихоокеанская (Хабаровск): Минин Андрей, Петренко Алексей 
4. Уральская (Челябинск): Рысаев Ильгам, Ершов Сергей
5. ЛаМПа (Москва): Валенцов Олег, Ляпичев Алексей
6. Азия (Красноярск): Шпеньков Дмитрий, Ершов Сергей
7. Сибирь (Новосибирск): Актуганов Ренат, Ярошевский Илья
8. Северная (Ханты-Манскийск): Екс Алексей, Романов Антон 
9. Старт (Воронеж): Иванов Валентин, Шулик Анатолий
10. Рязанская (Рязань): Якушев Александр, Ермишин Вадим
11. Слобожанская (Харьков): Дяченко Аркадий, Прохоров Дмитрий
12. Первая Украинская (Одесса): Дяченко Аркадий, Прохоров Дмитрий

МЕЖРЕГИОНАЛЬНЫЕ:
1. Полесье (Гомель): Крученок Юрий, Зуев Илья
2. Юниор-лига (разные города): Гродзенская Ирина, Фатхуллин Ренат, Мульд Сергей
3. Дальневосточная (Владивосток): Мадич Александр
4. Астана (Астана): Ершов Сергей, Разумков Максим
5. Балтика (Санкт-Петербург): Маласаев Константин, Сасин Антон
6. ПлюС (Нижний Новгород): Пышненко Иван, Обухов Константин, Юрин Алексей
7. Рига (Рига): Шарипов Таймаз
8. Кавказ (Владикавказ): Байцаев Заур, Абаев Георгий
9. Днепровская (Днепропетровск): Гендин Евгений
10. Европа (Ровно): Шинкаренко Михаил, Круть Николай
11. Запад (Калининград): Романко Илья, Павловский Павел, Киселев Максим
12. Каспий (Астрахань): Колчин Дмитрий, Ляпичев Алексей

НОВАЯ:
Юго-Западная (Курск) - Якушев Александр и компания

ПЕРСПЕКТИВНАЯ (возможно станет официальной в будущем):
Смоленск
Переглядів: 541 | Додав: kvnvolyn | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Наше відео
Кубок Любарта 2014. Розминка Кубок міського голови 2014 "Кубок Любарта 2013" Фінал 2012 Фестиваль"VolFest 2012" "Кубок Любарта 2011
Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Украина онлайн
Rambler's Top100

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Сайт розроблений: МГО "Волинська асоціація КВН". © 2009 - 2011 При передруці матеріалів гіперпосилання на сайт www.kvnvolyn.at.ua – є обов'язковим
Сайт управляється системою uCoz td>