В Луцьку знову КВН - 10 Березня 2009 - "Волинська асоціація КВН". Офіційний сайт
П`ятниця, 29.03.2024, 18:44
Головна

Реєстрація

Вхід
Вітаю Вас Гость
Ліга КВН "Волинь"
Студентська ліга
Корисне
Організатор Ліги
Радіо партнер
Вхід за куліси
Пошук
Головна » 2009 » Березень » 10 » В Луцьку знову КВН
В Луцьку знову КВН
20:14

  19 березня в Народному домі «Просвіта» знову гратимуть КВН. 
І відбудеться це в рамках Ліги КВН «Волинь», яка в лютому стартувала в місті Луцьк.

  Саме 19 березня, о 19.00 відбудеться перший півфінал ліги. Участь у якому візьмуть команди:

«Позитивні віруси»,

«Форс мажор»,

«25 кадр».

«Бонуси»,

а також в рамках першого півфіналу ліги, глядачі отримають «приємний сюрприз». Про це поговорюють в оргкомітеті Ліги КВН «Волинь» -)).

   Гра півфіналу складатиметься з чотирьох конкурсів, а саме:
1.Привітання, тема:- " Від 8 березня до дня сміху один крок " 
2. Розминка  
3.Імпровіз , тему для якого команди отримають за три дні до гри.
4.СТЕМ, тема: - " А добре весною у лісі ??? "

Квитки на півфінал  будуть розповсюджуватись з 11 березня!!!

Довідка:
Ліга КВН «Волинь» створена в лютому 2009 року. Головний організатор Волинська обласна організація «Народно-демократична ліга молоді».
Ліга відбувається за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Волинської ОДА


Переглядів: 1504 | Додав: kvnvolyn | Рейтинг: 5.0/25 |
Всього коментарів: 121 2 »
0  
12 rausomo   (13.03.2009 23:52) [Материал]
Так я і не вазбухаю. Тупа спартівний інтірєс

0  
11 Олексій   (12.03.2009 13:59) [Материал]
Всім бажаючим дістати квитки ні перший півфінал Ліги КВН, звертайтесь за номером 8 068 568 6006

А білети подорожчали патаму шо апаратура сука дарага
та й подорощали вони практично невідчутно


0  
10 rausomo   (12.03.2009 13:29) [Материал]
До речі, а чого білети подорожчали? (просто цікаво)

0  
9 Fobius   (11.03.2009 12:45) [Материал]
Плакат файний. Все в ньому сподобвлось, тіко може назви команд трошки виділити чи кольором іншим, чи розміром чи шрифтом... smok

0  
8 Олексій   (11.03.2009 11:08) [Материал]
До речі шановні друзі це ще не остаточний варіант,радий,що вам подобається, але був би вдячний і за поради та підказочки. Є ще декілька деньків його вдосконалити.

0  
7 Олексій   (11.03.2009 10:32) [Материал]
шкода що шановний Niger не знає що таке (корел драйві).
але судячи по смайлику , почуття гумору в пацана ше те......

0  
6 Зірочка   (11.03.2009 01:05) [Материал]
плакатик гарний і не важно де його робили hands

0  
5 <сява   (10.03.2009 23:26) [Материал]
плакат суперррррррррр!!!!!!!

0  
4 Niger   (10.03.2009 23:03) [Материал]
Напевне в корел драйві робив smile

0  
3 kvnvolyn   (10.03.2009 22:56) [Материал]
Більш конкретно можна )) ????

1-10 11-12
dth="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Имя *:
Email:
Код *:
Наше відео
Кубок Любарта 2014. Розминка Кубок міського голови 2014 "Кубок Любарта 2013" Фінал 2012 Фестиваль"VolFest 2012" "Кубок Любарта 2011
Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Украина онлайн
Rambler's Top100

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0