П`ятниця, 19.04.2024, 21:33
Головна

Реєстрація

Вхід
Вітаю Вас Гость
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Балакалка :-) » Тестовый раздел » Обговорюємо склад пів-фіналів Ліги КВН "Волинь" » 1-й півфінал
1-й півфінал
ШльоцДата: П`ятниця, 20.03.2009, 01:04 | Повідомлення # 1
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 11
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Стороннє зауваження від пересічного глядача, колишнього квнщика, який наїхав на розборах на жюрі.....

Побувавши на сьогодняшній грі, зрозумів, що ідіотизм і надалі процвітає, а тому вирішив узяти на себе роль критика того фарсу, який тіпа назвали КВНом....

Начньом, такскаць, з дєталєй...

По-перше, у мене лічна єсть афігєнна здаравєнні претензії до арганізациї дєйства в аспєктє работи жюрі. А імєнна:- ріб'яткі квнщики, не радуйте собі душу вісками, дівятками і дісятками - в нормальній лізі за такі виступи більше ніж на 6 балів ви можете не розраховувати, а у більшості випадків отримали б оцінки від 1 до 4 (по десятибальній системі)
- де, сорі, робота редакторів? пачіму, нах, у каманд така афігєнна кількість відвертого лайна замість шутак? Принцип краще менше та краще ше ніхто не відміняв! Чого не вирізали фігню, якої було дуже дафіга і асобінна в стемах? Аткуда взялись "пєнісні" шуткі в привіталові і стемах? Як ви їх оцінили? По правилах, чи виходячи з того самого органу? Які, нах, анали, гємаройні свєчі і проча фігня? За таке в нормальних лігах убивають, а не луплять по 10 балів.... Каротше кажучи, повний жіночий статевий орган
- зважаючи нате, що це не перша гра, команди ПОВИННІ бути ознайомлені з правилами поведенки на сцені і правилами проведення конкурсів. Дивлячись на оцінки, я прийшов до висновку, що або жюрі саме некомпетне в цих питаннях (чого не може бути, врдє каг), або у них шось з галавою не в парядкє... Як можна лупити 10 балів за тупо підстроєний під себе конкурс? Вродє би після викрутасів Жоріка і Трьох талстягов на размінкє років едак 8 назад, ця тєма була рєшена на всіх нармальних лігах...

Відносно каманд прайдьомся па конкурсам
1. Привіталава
Загальні враження: толку - нікакого, ума - небагато. Віруси - приберіть рєакцию на свій виступ своєї частини залу і побачите, що не так уж харашо ви виглядали. Початок - нікакой, вода полпрівєтствія. З плюсів - більш-менш нормальна акторська ігра, відчуття залу і поступовий раскалбас по сценарію від середини і до кінця. Об'єктивна цінка - 6,0
Форс-мажор. Єдинствіна каманда, яка виконала правило, шо перша шутка має бути гваздьом (при цьому нада зробити скідку на те, шо переважна більшість залу не знає хто такий Костєг Яворскій). Після трьох нормальних стартових заходів - яма і пісєц до другої половини привіталова. Самі ж запороли 3 хароші шуткі, бо не зуміли нармально здати. А ваабщє - якийсь хаос. Об'єктивна цінка - 5,8
25-й кадр. Туфта і фігня (без абід). Початок - ващє ужас або тєма для наркаманів. Єдінствіней плюс - фіналка. Всім іншим - брати приклад. КВН передбачає і пєстні тоже і традіция каже, шо з фінальною піснею воно завжди краще, ніж без неї. Але даже незважаючи на афігєнний голос дєвушкі, яка співала, поясніть смисл дибільних падтанцовок а-ля "ми бухнули в начном клубє і пашлі патанцевать для разагрєва"? Ви б зі сторони на цю парнаграфію глянули - сам хароший факт гарного виконання пісня сплюндрували дурним дьорганням. Не вмієте танцювати - не танцюйте, хочете танцювати - навчіться робити шось сінхронно. Об'єктивна цінка - 4,8
Бонуси. Ващє кранти. Ніфіга інтірєсного, ігри - ноль, тєкста - ноль. Дякуйте своїй дівчинці, яка хоть якось витягувала цей ужас більш-менш прийнятною акторською грою. Об'єктивна цінка - 4,4

Питання до всіх: а ви знаєте, шо ще треба робити смішний вихад на прівєцтвії? Тоді заходять даже стартові несмішні шуткі. Вот...
А ше нада учєсть, шо страшно голосні і драйвові звукаві атбівкі гадяцца тоді, коли у вас темпорітм нармальний і смішного в сценарії багато...

Додано (20.03.2009, 01:04)
---------------------------------------------
Размінка
Пісєц повний. 25-й кадр її убив своїми атбівками і цим взяв зал, але дурне сюєйство подумало, шо це нармал. Саме нармальне питання - від Ткацика. Учіцця рібята. Нармальний атвєтав - на всю размінку - штукі 3-4. Я паражаючь, шо даже на прастєший вапрос як панравитись дікану не було ні одного нармального атвєтас. УЖОС!!!!
Ітог аценок, який би був при нормальному падходє.
Форс-мажор - 5,6
Позитивні віруси - 5,6
Бонуси - 4,0
25-й кадр - 1,0

Імпровізи
В загальному - триндєц. В нормальних лігах імпровізи дають за годину (одну) до ігри, а не за 2 дня. А ви за два дні написалю фігню ужасну. Форс-мажор ше так-сяк виділився. 25-й кадр ввалив 2 натуральний "хуя" від яких всрався зал, але за це нада убівать аценками. Ващє запомніть, шо секс, наркотікі і водка не є запрєтними тємами в КВНі, даже якшо вам хтось таку хрєнь расказує. Але такі заходи повинні бути красівим і не пахнущіми пєнісом. Для того шоб перевірити, чи можна щось падобне пускати на зал, подумайте чи можна таку вєстчь розказати/показати вашим батькам. Якшо можна, значіть можна і ставити, а якшо нє - то нізя.
Аб'єктівні аценкі
Форс-мажор - 6,0
Позитивні віруси - 5,6
Бонуси - 4,0
25-й кадр - 3,6

СТЕМ
Та сама штука - інтілєкта пачті ноль. Удачний стем - це сюжетний стем. Берем приклад з Позитивних вірусів. Там канєшна, було ше дафіга ненужних вєщєй, які можна було просто викинути, але в загальному це єдінствєнний ГУТ всієї ігри. Аценка - 7,4
Форс-мажор. Писати стем вакруг одної шуткі про дятла - глупа. Ну ше шось навязали туда-сюда, а ле толку - нікакого. Аценка - 5,8
25-й кадр і Бонуси приблизно однаково, хатя можна було і не виступати. Аценкі обом - 4,0 або менше.

Сенкс!

P.S. Можете на мене матюгатись у устроїти срач на тєму, шо тут не так.

 
rausomoДата: П`ятниця, 20.03.2009, 01:13 | Повідомлення # 2
Полковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 202
Нагороди: 1
Репутація: 2
Статус: Offline
Шкода лише, що такі розумні речі сказані таким хуйським способом. Соромно за рідно мову.

rEJECTED AND auTISTIC soUL OF mY oWN
 
ШльоцДата: П`ятниця, 20.03.2009, 01:15 | Повідомлення # 3
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 11
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
2rausomo
А правду-матку культурно ше ніхто не різав...
 
rausomoДата: П`ятниця, 20.03.2009, 01:23 | Повідомлення # 4
Полковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 202
Нагороди: 1
Репутація: 2
Статус: Offline
Можна трохи постаратись і вийде набагато краще. В и цим не них про кого говорите принижуєте, а самого себе.
Хоча за таку ЖОРСТКУ аналізу велике спасибі! smile


rEJECTED AND auTISTIC soUL OF mY oWN
 
ШльоцДата: П`ятниця, 20.03.2009, 01:28 | Повідомлення # 5
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 11
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Дружистчє... Дрес-код нета не існує в природі. Якшо ви вважаєте, шо я цим когось або себе принизив - на здоровля. Моє відношення до вираження в даному випадку індиферентне, бо вбийте себе апстєнгу, якщо ви ніколи не матюгались і якщо хтось з сьогоднішніх учасників гри не знає якогось страшного слова із написаних вище.

По факту мого аналізу зауваження є? Прошу. Якщо немає, значить не дарма тут постарався...

 
FobiusДата: П`ятниця, 20.03.2009, 09:58 | Повідомлення # 6
Генерал-майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 281
Нагороди: 2
Репутація: 4
Статус: Offline
Круть! smile Класна крітіка, впринципі оправдана, просто за реакціями залу не було ярко видно того, шо Шльоц тут наговорив, але якшо мислінно прибрати всі авациї, або запустити гру на чужий зал, то я думаю, шо все воно приблизно так як в критиці і виглядало б.
Але!!! Хотів би сказати, шо квнів у Луцьку вже багато років небуло, а зара тіко Луцьк почав шевелитися з цим ділом і молодим командам тупо нема в кого вчитися, отак тіко по розказам старічків і по тєліку. А останній толковий квн в Луцьку був вроді тількі як аку в істфак приїжжжало. Після того нічого не помню.
Я було дуже обрадувався, колись казали шо Літри може збируться на цю лігу, шоб хоча б було видно командам в яку сторону тянутися.
А луцькому непривикшому до квна глядачеві то і вапчє пофіг, головне шоб було з чого паржать, а там пісікі не пісікі... ІМХО, редактора і жюрі не судять аж так вже строго, шоб якось команд потрохі хоча б заохотити, а то создалась команда - захотіла грати - старалась писала (хоть і фігню, але старались) - тут їм на фесті вліпили одиницю і вже бажання участвувать в квні нема. В нас походу ітак тут квнщікі до червоної книги занесені, умірающій вид мля, за цей сізон воспітаємся, а наслідуючий вже будуть канкрєтні рєзультати. Зачєм на корню обрізати те, шо пробує з землі голої вилізти.
А взагалі аналіз рєспєктний, майже з усім можу погодитись, і хотів би почути такій самий після другого півфіналу! Дякую шо не дарма тут постарався!!


Спєц для фас Підон Помиєв
 
Nikolai_s_moskvuДата: П`ятниця, 20.03.2009, 10:25 | Повідомлення # 7
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 103
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Шльоц)

[Профіль користувача] [Особисте повідомлення] [Домашня сторінка]

Згоден, але не повністю. Це не є життєво важливо для команди. Якшо смішного виходу не має, то краще розпочинати виступ так як є, а не придумувати якусь фігню на вихід, "бо так треба".

Quote (Шльоц)
Побувавши на сьогодняшній грі, зрозумів, що ідіотизм і надалі процвітає, а тому вирішив узяти на себе роль критика того фарсу, який тіпа назвали КВНом....

Ну ти прям незнав куди йшов)), ти шо думав ти прийдеш на КВН ,а там "95 квартал" буде виступати))) КВН в луцьку ще но починає якось ворушитися. Пройде ЛІГА цього року, на слідуючий рік ,я впевнений, вже буде зовсім інший рівень. ВСЕ ПРИХОДИТ С ОПИТОМ. Це й так КЛАСНО шо є в Луцьку КВН, шо луцькому глядачу можна куда то сходити і поржать,вже за скількі років.

ти прийди перед виступом до організаторів і допожи, взнай коли рєдактура, прийди і там кажи шо так а шо не так, а то ти пустословиш на сайті. Впринципі добре коли є критика.

Quote (Шльоц)
колишнього квнщика

Я впевнений шо ти перші виступи тоже не блістав))

Quote (Шльоц)
- де, сорі, робота редакторів? пачіму, нах, у каманд така афігєнна кількість відвертого лайна замість шутак?

Частково згоден. але може їм не було шо різати)) ТИ прикінь якшо у команд був весь такий матеріал, то ж не відміняти виступ.

я наприклад, прийшов на КВН, посміявся, поприкалювався з друзяками, повболівав, іншими словами провів приємно час, і не жалію шо сходив.
За тим всім шо ти написав мають слідкувати редактори і організатори, а не я чи ти.
я не прийшов на виступ слідкувати за тим в кого яма, хто слова пожував, хто сплужив, хто мікрофона не вміє тримати, я прийшов розслабитись, чого й тобі бажаю, а якшо тебе напрягає то не ходи на виступи.



БАТЬКО !!!
 
FobiusДата: П`ятниця, 20.03.2009, 10:39 | Повідомлення # 8
Генерал-майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 281
Нагороди: 2
Репутація: 4
Статус: Offline
Кстаті да, рєдактора маслають кожен день і помощь їхня реальна... І те що старий квнщік кідає жостку крітіку на форумі, то напевно він зможе запропонувати свою допомогу, якісь поради, помогти можливо командам, щось підказати, запропонувати... Проосто обісрати роботу, яку робило багато людей - це не важко, але якщо допомогти при цьому - це повага!
Якшо виступати колись в команді і мати опит - це класно, але якшо ти організувував шонібудь хотяби, то навєрно поймеш наскількі це йоптана штука. А коли файно пойоптаїшся з місяць, то саме класно коли хтось зайде і тебе зайоптає за всі твої труди і заслугі.


Спєц для фас Підон Помиєв
 
Nikolai_s_moskvuДата: П`ятниця, 20.03.2009, 10:44 | Повідомлення # 9
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 103
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Шльоц мабуть протверезів і читає шо вчора написав))))

БАТЬКО !!!
 
FobiusДата: П`ятниця, 20.03.2009, 10:45 | Повідомлення # 10
Генерал-майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 281
Нагороди: 2
Репутація: 4
Статус: Offline
Ну, я тоже жду його відловідь =)

Спєц для фас Підон Помиєв
 
Nikolai_s_moskvuДата: П`ятниця, 20.03.2009, 10:47 | Повідомлення # 11
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 103
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
може він зайшов на форум і побіг за КРИНИЧКОЮ))) томущо НЕ ДОБРЕ)))

БАТЬКО !!!
 
FobiusДата: П`ятниця, 20.03.2009, 10:49 | Повідомлення # 12
Генерал-майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 281
Нагороди: 2
Репутація: 4
Статус: Offline
Да ладно, нізя гнати з чєлавєка, якій неполінився і вчора вечором накатав таку крітіку. Хай трохі жостка, але люба крітіка мене всігда дуже перла! Це плюс, і командам і лізі, то якби всім було б пофіг - оце було б пагано...

Спєц для фас Підон Помиєв
 
Nikolai_s_moskvuДата: П`ятниця, 20.03.2009, 10:51 | Повідомлення # 13
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 103
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
я не жену, я пю))))

БАТЬКО !!!
 
ШльоцДата: П`ятниця, 20.03.2009, 10:51 | Повідомлення # 14
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 11
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Так, значіцця... Шановні, 90% проблєм на цій грі не повинно було бути, незважаючи на "неопитні каманди", "відсутність досвіду" і т.д.

Головним підспір'ям даного твердження є той факт, що у лізі є організаційна і редакторська група. Дійсно, не всі ми ангєли, але раніше команди взагалі не мали такого корисного елементу, як редактор і виживали та розвивалися самі по собі, як могли. Особисто я, спілкуючись з редакторами, зрозумів, що все чікі-пукі і команди знають що і як робити, а редактора ведуть корисну діяльність. Виходячи з свого знайомства з ними та страшних запевнень з їхнього боку, шо я нічьо не панімаю в нинішньому КВНі, а вони зроблять супєртєму, вважаю, що можу і наїхати. І в принципі, якшо подумати головою, усі вищезазначені мною претензії стосуються в основному не команд, а якраз організаторів. Раніше був такий принцип, що на свою третю команда вже була командою, яка знає, як треба працювати. З редакторами можна зсунути цей принцип на другу гру, бо вони "рішали цей вапрос".

А по простому мало б бути так, що ще перед першою грою команди мали б бути ознайомлені з правилами поведінки на сцені, правилами конкурсів, правилами побудови сценаріїв і основами режисури. Це мало б бути повторено після першої гри і капітально опрацьовано в процесі редагування перед другою. Зокрема, редатора мали б:
- вирізати сіькі-піські, зайву водичку і просто несмішні шуткі;
- порадити як краще провести постановку;
- дати суттєві зауваження по режисурі;
- ще раз наголосити на правилах.
А у випадку порушень цих моментів - просто зрізати бали.
Насправді ж вийшло зовсім по іншому, як я бачу. А тому хочу зазначити кілька моментів про те, що повинен робити редактор, а що не повинен. Отож.

Редактор має право:
- вирізати будь-який номер або шутку і при цьому чітко пояснити, чому він так робить;
- прослідкувати за загальним принципом побудови сценарію і дати поради щодо його оптимізації;
- порадити як краще побудувати сюжет, як краще зробити початок або закінчення виступу на конкурсі.

Редактор не повинен:
- залишати в сценарії туфту або пєніси навіть при умові, що команді більше нема чого ставити;
- нав'язувати для команди свою точку зору на гумор або побудову шуткі/номера;
- давати командам і пропихати в їх сценарій свої шуткі/номера;
- пити водку з командами в процесі редактури і проведення інших організаційних заходів.

 
Nikolai_s_moskvuДата: П`ятниця, 20.03.2009, 11:13 | Повідомлення # 15
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 103
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
в тебе є хороші знаня, думаю організатори прислухаються до твоїх порад.

БАТЬКО !!!
 
ШльоцДата: П`ятниця, 20.03.2009, 11:13 | Повідомлення # 16
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 11
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
2Nikolai_s_moskvu

На тєму вихада я, собсна, і не казав шо він має бути обов'язково. Але якщо взяти по вчорашній грі, то три команди почали привіталово з "пшика" і дві зних за умови харошого або просто веселого і драйвового виходу цілком могли б розраховувати на заход стартових шуток

Якшо ти намєкаєш на тєму "триндіти може всякий, а от зробити...", то ти в принципі трохи правий, але цей ньюанс я описав трохи вище.

А в тєму іншого розкажу дві такі історії для роздумів з старого луцкого КВНу.
Перша. Колись одна команда не змогла підготвуватися до гри - ну просто не написали чуваки, а те, шо написали було безсмислєнно ставити. І тоді знайшли гарний вихід з ситуації. Та команда просто взяла краще з наявного, краще з своїх попередніх шуток і просто виступила поза конкурсом з одним "привітальним" варіантом, їй поаплодували і ні у кого не було гнітючого враження від провалу, та й прихильники цієї команди залишилися задоволені шо непагано їхні рібята виступили

Друга. Колись в одна новенька женска каманда зіграли проти всіх правил, з порушеннями всього шо можна і не можна, зробивши капітальний акцент на то, шо вони дєвкі і їм не впадло показати сіські-піські. І вони виграли цю ігру. Після неї всі нормальні кавеенщики просто плювалися і капітально гнали на жюрі. А те саме жюрі на наступний день саме за голову взялося - шо ми наробили. Але результат, як відомо, не справиш. Скандал був нефіговий. Так вот вчора трапилось щось подібне і один з редакторів-судєй зробив те, шо сам колись проклинав і матюжив на чому світ стоїть...

 
FobiusДата: П`ятниця, 20.03.2009, 11:14 | Повідомлення # 17
Генерал-майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 281
Нагороди: 2
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Шльоц)
- пити водку з командами в процесі редактури і проведення інших організаційних заходів.

А було класно... колись... тепер внатурі на рєдактурі водку не піють.

А так впринципі нема навіть шо протиставити. Сподіваюсь тільки всетакі побачити такий самий крітік на 2 півфінал.


Спєц для фас Підон Помиєв
 
Nikolai_s_moskvuДата: П`ятниця, 20.03.2009, 11:22 | Повідомлення # 18
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 103
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Шльоц)
жюрі на наступний день саме за голову взялося - шо ми наробили. Але результат, як відомо, не справиш. Скандал був нефіговий. Так вот вчора трапилось щось подібне і один з редакторів-судєй зробив те, шо сам колись проклинав і матюжив на чому світ стоїть...

Воно обично до всіх довго доходить.
я ж каху може їм не було з чого вибирати))


БАТЬКО !!!
 
FobiusДата: П`ятниця, 20.03.2009, 11:25 | Повідомлення # 19
Генерал-майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 281
Нагороди: 2
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Шльоц)
одна новенька женска каманда зіграли проти всіх правил, з порушеннями всього шо можна і не можна, зробивши капітальний акцент на то, шо вони дєвкі і їм не впадло показати сіські-піські.

Гигигиги! Знаїм ми цю команду! =))) Наслишані crazy


Спєц для фас Підон Помиєв
 
ШльоцДата: П`ятниця, 20.03.2009, 11:30 | Повідомлення # 20
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 11
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Просто народ, ви ше не панімаєте, які після вчорашнього можуть вилізти проблєми на любу з наступних ігор.
Наприклад, Хтось прийде до такого висновку. Одній команді дали показати "хуй", а нам його чогось вирізали. Та команда виграла, а ми, коли послухались програли. Значіть і ми тоже поставим таке саме для того шоб виграти

Або. На розминці нас вбили недозволеними коментарями і атбівками. Та команда виграла, а ми - програли. Чого нам кажуть такого не робити. Їм можна, а нам нє? Значіть і ми заготуємо пару моментів для того, щоб зачморити суперника, бо ми не гірші і тоже хочем виграти.

Якшо таке станеться, а я думаю, шо воно вже точно станеться - то буде не КВН, а хрєнь. Так вот.

 
Nikolai_s_moskvuДата: П`ятниця, 20.03.2009, 11:33 | Повідомлення # 21
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 103
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Шльоц)
Просто народ, ви ше не панімаєте, які після вчорашнього можуть вилізти проблєми на любу з наступних ігор.
Наприклад, Хтось прийде до такого висновку. Одній команді дали показати "хуй", а нам його чогось вирізали. Та команда виграла, а ми, коли послухались програли. Значіть і ми тоже поставим таке саме для того шоб виграти

Або. На розминці нас вбили недозволеними коментарями і атбівками. Та команда виграла, а ми - програли. Чого нам кажуть такого не робити. Їм можна, а нам нє? Значіть і ми заготуємо пару моментів для того, щоб зачморити суперника, бо ми не гірші і тоже хочем виграти.

Якшо таке станеться, а я думаю, шо воно вже точно станеться - то буде не КВН, а хрєнь. Так вот.

ЗГОДЕН НА 100%


БАТЬКО !!!
 
FobiusДата: П`ятниця, 20.03.2009, 11:46 | Повідомлення # 22
Генерал-майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 281
Нагороди: 2
Репутація: 4
Статус: Offline
Хто не знає, хто знає. Нам вже давно говорили про збитися з сєкса, водкі і бикоцтва.. Але факт того, шо люди ржуть з цього більше, а якщо особливо в залі посадять якіхось рєкторів і спонсорів, які не шарять в квні і їм це подобається - от і заохочення, а квни восновному з факультєток починалися. Якшо є жага вигравати, то будиш робити шо хоче журі і зал, незважаючи на правила. Воно так і є, і собака зарита ше з самого зародження команд на факультєтках. І я згоден - чим більше заохочується той бруд жартів, тим більше того бруду буде і тим важче буде потім його позбутися, а треба буде.
Ну на полуфіналі жюрі було компетентне, але дійсно шось троохі упустилось. Ну я всьотакі вірю шо це виправиться. Вчаться команди і з ними рєдактора і жюрі тоже вчаться.
А взагалі мене цікавить чи враховується попадання шуток в задану тєму конкурсів. Чи ті всі тєми, шо організатори кажуть, нафік кому нада і можна шутити про те шо кому нравиться, а не про якусь там тєму. Чи це не так важно? Бо на разборі вчора про це не говорили, але майже ніхто тем не дотримується.

Додано (20.03.2009, 11:46)
---------------------------------------------

Quote (Fobius)
Нам вже давно говорили про збитися з сєкса, водкі і бикоцтва..

Да кстаті, вроді збилися...


Спєц для фас Підон Помиєв
 
ШльоцДата: П`ятниця, 20.03.2009, 11:54 | Повідомлення # 23
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 11
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Виходячи з власного досвіду скажу так. Тема грає роль лише у певних конкурсах. Наприклад, на привєцтвії вона в принципі неважлива. Ну невазможно написати 20 хароших шуток на тєму "у лісі, лісі темному". До неї можна привязатись білими нитками для атмазки і того буде достатньо, бо панятно, шо на привіталові шуткі і номера ідуть вразнабой і їх ше треба якось між собою увязувати - тоді тєма іде в той самй ліс.

На размінці дотримання тєми, в принципі необхідне, але питання завжди можна поставити так, шо воно починається вродє би і по тємі, а закінчується бозна чим. Як приклад - вчорашній загон Ткацика - 4 чєлавєка над ним думало і вийшов кльовий загон по тємі і не в тєму і ажіотажа серед бажаючих відповісти не наблюдалося.

На капітанскійх, стемах, імопрвізах і інших коротеньких конкурсах дотримання теми є 100процентно обов'язковим. Якщо ви не дотримались теми - готуйтесь до мінус 1 бал від реальної оцінки (якшо жюрі, канєшно, в адекваті)

Домашкі і музикалкі робляться в аспекті теми. Тобто всі номера бажано до неї прив'язувати. Тим більше, шо тема на таких конкурсах дає можливість придумувати повністю сюжетні сценарії, які є набагато кращими, ніж звичайна нарізка номерів.

 
FobiusДата: П`ятниця, 20.03.2009, 12:00 | Повідомлення # 24
Генерал-майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 281
Нагороди: 2
Репутація: 4
Статус: Offline
І ше буде такє питання, багато в кого думкі про це розходяться.
Значить пошлость. Якшо шутка дуже смішна, але чють чють завуалірувано пошловатінька, просто юмор самої шуткі може оправдувати ту маліньку пошлость? Якшо така шутка 1-2 в сценарії. Я кажу не про смішну шутку, а дуже смішну, не пошлу, а невеличкий натяк на пошлость?

Карочє питання: Юмор може оправдать пошлоту?


Спєц для фас Підон Помиєв
 
ШльоцДата: П`ятниця, 20.03.2009, 12:19 | Повідомлення # 25
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 11
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Питання пошлості трохи складне і новачкам його трохи важко зрозуміти або сприйняти. Да, пошлості можуть бути серед шуток - у кожної людини є статеві органи, люди занімаюцця сєкісом, а ше люблять еті вєщі іноді обговорювати і дико з них ржати. Але для того, щоб запустити пошлу шутку, потрібно мати відчуття наскільки вона адекватна, а воно приходить з часом. Загальне правило щодо пошлості таке, що вона повинна бути завуальована (у всіх інших випадках ви спокійно можете замінти вашу ідєю словом "хуй" і це принципово не змінить ситуації). Крім того, пошла шутка має бути такою, щоб для виявлення її і сміху зрітєль повинен був застосувати свої інтілєктуальні і думальні здібності. Тобто сприйняти інформацію, подумати пару сєкунд, зрозуміти, де собака зарита і тоді вже сміятись. Таку шутку обов'язково запам'ятають і скажуть, шо вона просто смішна. Взагалі-то, шуткі, побудовані таким чином завжди є кращими, ніж одинарні репризи.

Ну і ше є один момент, який стосується того ньюансу, шо те, що дозволено шеріфу, не касається індєйців. Опитна команда, яку знає зал або яка "взяла" зал і яка має автарітєт, може видати шо-небудь пажостчє. Но, шеріфів в Луцьку щас вродє нима і у найближчі 2 роки не повинно передбачатись. Як приклад, колись "Літри" прямим тєкстом видали в зал фразу "Прєзєрватіви "Орбіт" захищають мене від цих страшнючих каріозних монстрів" і їм це сашло з рук, хатя багато хто з молодих кавеенщиків тоді матюжився. Якби цю фразу сказав би хтось з команд вчора, це було б порушенням.

 
Балакалка :-) » Тестовый раздел » Обговорюємо склад пів-фіналів Ліги КВН "Волинь" » 1-й півфінал
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Сайт розроблений: МГО "Волинська асоціація КВН". © 2009 - 2011 При передруці матеріалів гіперпосилання на сайт www.kvnvolyn.at.ua – є обов'язковим
Сайт управляється системою uCoz td>